Стоматологічна клініка доктора Міщенко — одна з небагатьох стоматологий, де проводять лікування каналів зуба під мікроскопом в Дніпропетровську (Дніпрі). Сучасний оптичний прилад дає хороше освітлення, тридцятикратному збільшене зображення кореневих каналів і його відгалужень, мікроскопичних дефектів зубних тканин.

Ендодонтія під мікроскопом дозволяє якісно і безпечно пломбувати канали зі складною анатомічною будовою. Оптичний прилад використовують для лікування карієсу, захворювань пульпи і пародонту, на етапі реставрації зубів, установки імплантів. Регулярний плановий огляд зубів під мікроскопом дає можливість виявити захворювання на ранній стадії і з високою ймовірністю зберегти зуб.

болит зуб пломба зуба восстановление зуба реставрация зуба восстановление воспаление десен

Як проходить лікування і пломбування зубів і каналів під мікроскопом

Під час первинної консультації стоматолог оглядає зубощелепної систему. Якщо потрібно уточнити стан окремих зубів лікар може призначити додаткове обстеження: наприклад, рентген або КТ (комп'ютерну томограму) або ортопантомограмму. За результатами діагностики доктор становить план лікування, і призначає зручне для вас час відвідування. Якщо діагноз не викликає сумнівів, лікування проводиться при первинному прийомі.

Лікування кореневих каналів з знеболенням проводиться як за показниками, так і за бажанням пацієнта. Як правило, анестезія необхідна:

 • при підвищеній чутливості до болю і нервовій збудливості,
 • на етапі видалення «живої» пульпи.

Анестетик вводять карпульною ультратонкою голкою, що практично не викликає больових відчуттів. Для тих, хто панічно боїться уколів і для дітей ми додатково використовуємо аплікаційну анестезію — обробляємо місце уколу гелем-анестетиком. Знеболення проводиться тільки сертифіковані препаратами.

Важливо! Вагітність і лактація — не привід відкладати лікування. Ми підберемо ефективні анестетики, які надають мінімальний вплив на організм матері і дитини.

Проводиться ізоляція причинного зуба коффердамом. Бором видаляють уражений дентин, не зачіпаючи здорові тканини. За допомогою оптичного приладу лікар отримує точну інформацію про кількість каналів і контролює якість їх очищення. Для того, щоб визначити довжину кореня ми використовуємо спеціальний прилад — апекслокатор.

Успіх ендодонтичного лікування безпосередньо залежить від якості обробки каналів. Завдяки роботі з мікроскопом ми даємо шанс зберегти зуб і уникнути його передчасної втрати.

Щоб лікування каналів пройшло успішно, їх порожнину повинна бути максимально очищена від інфекції. Для цього лікар обробляє її антисептичної рідиною і просушує. Ретельна обробка каналів поліпшує зчеплення пломбувального матеріалу з дентином, збільшує термін служби пломбувального матеріалу.

При наявності запалення в підготовлений канал закладають спеціальний лікувальний препарат з протизапальною, антимікробну дію і закривають порожнину тимчасовою пломбою. Лікувальну пов'язку можуть змінювати в залежності від ситуації до повного лікування запалення.

Для пломбування каналів кореня зуба ми використовуємо тільки високоякісні матеріали:

 • Полімер Adseal. Не забарвлює зуби, має оптимальну плинність, хорошу біосумісність, мінімальний ступінь усадки, не токсичний, не розчиняється, піддається розпломбування, забезпечує герметичне запечатування.
 • Полімер AН plus. Це безусадковий матеріал з низькою розчинністю, має здатність до самоадгезіі, термопластичний, виявляє помірний антибактеріальний ефект, безпечний для оточуючих тканин.
 • Гутаперча конусна (термогутаперча). Верхівку (апекс) пломбують майстер-штифтом, іншу частину запечатують термогутаперчею. Склад рівномірно заповнює канал, що не розсмоктується, не дратує зубну тканину, його добре видно на рентгенограмі, що дозволяє контролювати якість наповнення каналу.

Для постійного пломбування ми використовуємо фотополімерні пломби. Порожнина пошарово заповнюється фотополімерним матеріалом, кожен шар полімерізують протягом 10-30 секунд УФ-лампою. 

Фотополімерні пломби мають чудовий стійкий блиск, стійкість до стирання, стабільність кольору, низьку усадку, довгий термін служби — 7-10 років. По межі тканини і матеріалу не утворюються тріщини, що мінімізує ризик вторинного карієсу. Широка гамма відтінків природного зубного ряду дозволяє підібрати колір пломби під колір емалі.

Завершальний етап — шліфування та полірування пломби під мікроскопом, що забезпечує точне відновлення форми зуба, правильний контакт із зубом, який знаходиться навпроти на протилежній щелепі, і мінімальне утворення зубного нальоту.

Ціни на лікування зубів під мікроскопом

 • Апаратна інструментальна та медикаментозна обробка каналів під мікроскопом від 850 грн.
 • Розпломбування під мікроскопом 1-кореневого зуба 1200 грн.
 • Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі під мікроскопом (1 к/к) 1200 грн.
 • Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі під мікроскопом (2 к/к) 2250 грн.
 • Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі під мікроскопом (3 к/к) 3300 грн.
 • Пломбування кореневих каналів методом гарячої гутаперчі під мікроскопом (багатоканальний зуб) 4600 грн.
 • Видалення металевого штифта 1000 грн.
 • Видалення стекловолоконного штифта 1650 грн.
 • Закриття верхівки кореня під мікроскопом 1100 грн.
 • Закриття перфорації під мікроскопом 1100 грн.
 • Пломбування кореневих каналів постійних пломбувальних матеріалів під мікроскопом (1 к/к) 1000 грн.
 • Пломбування кореневих каналів постійних пломбувальних матеріалів під мікроскопом (2 к/к) 2000 грн.
 • Пломбування кореневих каналів постійних пломбувальних матеріалів під мікроскопом (3 к/к) 2800 грн.
 • Пломбування кореневих каналів постійних пломбувальних матеріалів під мікроскопом (багатоканальний зуб) 3600 грн.
 • Переліковування кореневої системи зуба під мікроскопом 1800 грн.
 • Лікування пов. карієсу під мікроскопом (1 зуб) 700 грн.
 • Лікування середн. карієсу під мікроскопом (1 зуб) 900 грн.
 • Лікування гл. карієсу під мікроскопом (1 зуб) 1200 грн.
Записатися на консультацію

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Оптичне збільшення необхідно при складному ендодонтичному, ортопедичному, терапевтичному та хірургічному лікуванні зубів.

  Показання:

  • глибокий карієс;
  • захворювання пульпи і пародонту;
  • Розпломбування та пломбування каналів складного анатомічної будови;
  • обробка каналів кореня зуба;
  • перфорація кореня зуба;
  • видалення сторонніх предметів,
  • реставрація зубів.
  Гарне освітлення, детальна візуалізація всіх структур порожнини зуба і контроль кожного етапу операції гарантує сприятливий прогноз лікування, мінімальний ризик травматизації здорових тканин.

  Точну ціну називає лікар на етапі первинної консультації. 

  Лікування зубів за допомогою мікроскопа має один недолік — більш високу вартість. Однак, використання оптичного приладу підвищує ефективність будь-якої процедури, виключає можливі лікарські помилки, травми зуба і тканин, економить час і гроші на повторне лікування або протезування.

  Завдяки якісному освітленню і збільшення тканин зуба в 30 разів, лікар знаходить необроблені вузькі і щілиновидні канали, отвори, в яких може розвиватися гнійно-запальний процес. Якісна обробка всіх каналів коренів зуба дає максимальні шанси на збереження зуба.

  Детальна візуалізація кореневих каналів робить лікування більш точним і передбачуваним, дозволяє контролювати глибину процесу, що мінімізує ризик ускладнень і покращує результат процедури.

  Переваги лікування зубів під мікроскопом:

  • Гранично точне видалення тільки інфікованих тканин, без пошкодження здорових.
  • Обробка всіх каналів кореня зуба і його відгалужень. При вигині кореня, вузькому або щілиноподібних каналі без мікроскопа не обійтися.
  • Герметичне і рівномірне заповнення каналу пломбувальних матеріалів.
  • Максимально точне відновлення форми зуба, рельєфу.
  • Діагностика поверхневого карієсу, невидимих для неозброєного ока відколів, мікротріщин.
  • Оцінка ступеня прилягання зубної конструкції і пломбувального матеріалу до тканин зуба.
  • Відео- і фотофіксація лікування.
  • Дотримання дистанції. Стоматолог витримує психологічно комфортну відстань між собою і пацієнтом.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.