Безметалеві коронки (цельнокерамические) — це незнімні зубні протези, які не мають металевого каркаса. У стоматології вони використовуються для реставрації коронкової частини зуба, протезування на імплантатах, а також для виготовлення мостовидних протезів. Ці вироби відрізняються високою міцністю, біосумісністю з тканинами порожнини рота і відмінними естетичними властивостями.

Керамічні коронки діляться на каркасні і безкаркасні. У каркасних коронках каркас виготовляється з діоксиду цирконію, а зверху наноситься кераміка. Безкаркасні роблять з дісілікат літію. Їх характеристики максимально наближені до характеристик натуральних зубів (колір емалі, прозорість, стійкість до стирання).

Незаперечні плюси безметалевих коронок: вони досить тонкі і не вимагають значної обточування зубів. Також в області ясен, немає ефекту чорного обідка на кордоні зуба і ясна, як в металокерамічних коронках. Тому цей вид коронок вважається ідеальним для протезування в «зоні посмішки».

Безметалеві протези мають тривалий термін служби і можуть використовуватися до 20 років.

Вартість керамічної коронки залежить від виду використовуваного матеріалу. Також потрібно враховувати і обсяг підготовчих робіт: професійну гігієну, лікування карієсу, попереднє моделювання (Wax up і Mock up).

Види коронок на зуби з безметалевої кераміки

Керамічний протез зуба може бути виготовлений з пресованоі кераміки або монолітних керамічних блоків, оброблених на фрезерувальному стоматологічному верстаті. Це ідеальний варіант для реставрації передніх зубів.

Перший їх вид — монолітні непрозорі, виготовлені з непрозорого діоксиду цирконію. Їх незначний мінус - непрозора структура і неприродний білий колір. Такі коронки підходять для відновлення жувальних зубів. Другий вид — багатошарові коронки (multi-layer). Для їх виготовлення використовується багатошаровий діоксид цирконію з різним ступенем прозорості, що дозволяє домогтися максимально натурального вигляду.

Каркас коронки виконується з діоксиду цирконію, зверху його покривають шарами кераміки. Так можна відновити передні зуби і премоляри. Використовувати їх в жувальному відділі не слід, оскільки через підвищене навантаження шар кераміки може відколотися і коронку доведеться замінити.

Ціни на установку безметалевих коронок

 • Консультація стоматолога безкоштовно
 • Установка цирконієвої коронки Multi-Layer від 6000 грн.
 • Відновлення зуба керамічної кульшових вкладкою від 3500 грн.
 • Установка керамічної коронки E-max (пресована кераміка і CAD / CAM) від 5500 грн.
 • Установка керамічної коронки на цирконієвому каркасі з нашаруванням кераміки від 5000 грн.
 • Установка цирконієвої коронки на імплант з гвинтовою фіксацією без вартості імпланту від 6000 грн.
Записатися на консультацію

  Основні етапи установки безметалевих керамічних коронок

  Обстеження

  1. Огляд ротової порожнини.

  2. Проведення КТ або візографіческого знімка.

  3. Комп'ютерна томографія з 3D-візуалізацією.

  Підготовка порожнини рота

  1. Професійна гігієна порожнини рота (чищення за допомогою ультразвуку та методики air-flow).

  2. Лікування карієсу, пульпіту, запальних захворювань ясен.

  3. Видалення зубів за показаннями.

  Виготовлення протезів

  1. Препарування (обточування) емалі зубів до досягнення необхідної форми.

  2. Зняття відбитків і виготовлення діагностичної моделі.

  3. Виготовлення тимчасової конструкції

  4. Виготовлення коронки або моста в зуботехнічній лабораторії.

  Установка протезів

  Заключний етап — лікар встановлює коронку або міст на зуби або імпланти і дає пацієнтові рекомендації по догляду за протезом.

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Керамічна реставрація зубів — досить надійна методика. Протез може прослужити до 20 років при дотриманні рекомендацій стоматолога. Важливо не перевантажувати його, інакше коронка може зламатися, дотримуватися гігієни, щоб уникнути запалення ясен, забути про шкідливу звичку гризти зубами предмети (ручки, пробки і ін.)

  Очевидно, ви маєте на увазі ситуацію, коли зуб повністю відсутній. В цьому випадку ми спочатку встановимо імплант в кісткову тканину щелепи, а коли він приживеться, поставимо коронку. Усереднений термін складе 4-6 місяців. Основна частина цього часу доводиться на вживлення імпланта. Виготовлення безпосередньо коронки займе тиждень, а її установка проводиться за одне відвідування.

  Штучні зуби, як і натуральні, необхідно чистити щодня, з використанням щітки і пасти. Для максимального видалення нальоту рекомендується застосовувати зубну нитку і іригатор, не нехтувати фаховими чистками у стоматолога.

  Ні, колір коронки не зміниться і не стане більш темним або жовтим. Вона спочатку має відтінок, максимально наближений до природного (більш прозорий на краях)

  Коронки в точності повторюють форму рідних зубів, тому заважати при розмові та прийомі їжі вони не будуть. Процес звикання до них займе кілька днів.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.