Установка бюгельних протезів дозволяє відновити втрачені зуби як на верхній, так і на нижній щелепі. Такі ортопедичні конструкції більш міцні і функціональні, ніж часткові знімні протези і при цьому мають доступну вартість в порівнянні з протезуванням на імплантатах.

Особливості бюгель-протезів

Бюгельні протези не мають такого потужного базису, їх конструкція більш досконала. Фіксація протезу в порожнині рота здійснюється за допомогою металевих деталей. Його можна носити цілий день і знімати тільки на ніч. Дотримання гігієни також не викликає складнощів.

Основні складові частини протеза — це металевий каркас, сідло (базис) з штучними зубами. Каркас має вигляд напівкруглої або полуовальної дуги, що з’єднує всі елементи конструкції. Базис контактує зі слизовою оболонкою порожнини рота і утримує штучні зуби. За фіксацію бюгельної конструкції в порожнині рота відповідають спеціальні елементи: кламери, телескопічні коронки і аттачмени.

Види бюгельних зубних протезів

Кламери — це металеві гачки, які охоплюють опорні зуби і за рахунок цього забезпечують фіксацію протеза. Також кламери сприяють правильному розподілу жувального навантаження.

Аттачмени складаються з двох частин — одна частина замку монтується безпосередньо в протез, а друга — встановлюється на найближчу до протезу металокерамічну коронку. При установці протеза в порожнину рота замок замикається, що забезпечує непомітну, але при цьому надійну фіксацію конструкції. Існують різні різновиди аттачменів (рейкові, кулясті).

Фіксація конструкції здійснюється на особливі телескопічні коронки. Вони складаються з 2 частин — металевих ковпачків, які надягають на попередньо обточені зуби і коронок — штучних зубів на самому протезі. При установці протеза в ротову порожнину металеві ковпачки міцно заходять під коронки.

Така конструкція рекомендована пацієнтам з підвищеною рухливістю зубів, наприклад, при пародонтозі. Протез має дугу, щільно охоплює шийки зубів, і перешкоджає їх подальшому розхитуванню.

Ціни на бюгельні протези

 • Консультація безкоштовно
 • Бюгельний протез замкове кріплення 14000 грн.
 • Бюгельний протез на кламмерах 12000 грн.
 • Шінірующій протез від 10000 грн.
Записатися на консультацію

  Етапи протезування

  Підготовка

  1. Огляд порожнини рота.

  2. Ортопантомограмма — виконання оглядового рентгенівського знімка обох щелеп.

  3. Підготовка порожнини рота: виконання професійної гігієни, лікування карієсу, обточування опорних зубів.

  Виготовлення протеза

  1. Зняття зліпків.

  2. Виготовлення в зуботехнічній лабораторії.

  3. Полімеризація протеза, установка штучних зубів і фіксуючих елементів.

  4. Шліфування та полірування вироби.

  Установка протеза

  1. Установка готового протеза в ротову порожнину.

  2. Навчання пацієнта самостійного зняття та встановлення вироби.

  3. Рекомендації по догляду.

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Бюгельний протез у роті вимагає звикання. Пацієнт зможе повністю адаптуватися до нього приблизно за два тижні, але треба носити його постійно.

  Візуально можуть бути помітні при розмові кламери (кріплення). Недостатні високі естетичні якості — один з основних мінуси протеза на гачках. Бюгельний протез на замках і телескопічних коронках виглядає так само природно, як і натуральні зуби.

  Переваги бюгельних конструкцій: висока функціональність, стійка фіксація, можливість шинувати зуби, хороші естетичні якості.

  Бюгельний протез не може бути встановлений при повній відсутності зубів. В цьому випадку конструкції не буде за що триматися. У порожнині рота повинні бути присутні зубні одиниці, які будуть опорою для конструкції.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.