Якщо ви хочете мати гарну білосніжну усмішку, запишіться на процедуру відбілювання зубів в стоматологію доктора Міщенко! Таке відбілювання дозволяє освітлити зуби на 2-8 тонів за одне відвідування, без болю і шкоди для емалі та дентину. Крім ефекту освітлення процедура ущільнює зубну емаль на 35% і знезаражує поверхню зубів, що знижує ризик розвитку карієсу. Тривалість процедури 40-60 хвилин, а результат зберігається на 5 років і довше.

На зуби наносять відбілюючий складу і засвічують його LED-лампою або лазером. Під дією тепла з гелю вивільнюється активний кисень, який проникає в середину дентину, і розщеплює пігмент. Ми використовуємо гелі з перекисом карбаміду і джерело холодного світла — це надає максимально делікатний вплив на тканини і структури порожнини рота.

estetika-001 estetika-002

Як відбувається стоматологічне відбілювання зубів в нашій клініці?

На початку прийому лікар ретельно оглядає зубощелепної систему, слизову оболонку ротової порожнини, визначає відтінок зубів. При наявності карієсу, захворювань пульпи і пародонту, стоматиту, гінгівіту лікар планує лікування і призначає дату повторної консультації. Пацієнта попередньо інформують про всі етапи і терміни, вартості процедур.

Косметичне відбілювання протипоказано при оголенні коренів, сколах і тріщинах зубів, наявності виниров, брекетів. Не проводять процедуру дітям до 18 років, при захворюваннях щитовидної залози і цукровому діабеті, в період вагітності і грудного вигодовування.

Ми використовуємо сучасні і безпечні методи видалення пігментованого нальоту і зубного каменю:

 • Air-flow. Апарат під тиском піддає тонкий струмінь рідини з содою, яка м'яко змиває наліт, при цьому не контактує з поверхнею зубів. Не змінює чутливість зубів і освітлює зубну емаль на 1-2 тони
 • Ультразвукова чистка зубів. Твердий зубний камінь і піддесенний наліт розбивають за допомогою спеціальної установки — скейлера. За допомогою ультразвуку та води, що подається на наконечник скайлера, створюється ефект кавітації за рахунок якого відбувається очищення зубів від нальоту та відкладень. Процедура атравматична, відновлює природний колір зубів, покращує засвоєння тканинами мікро- і макроелементів.

Порядок проведення фотовідбілювання:

 1. М'які тканини обробляють захисними засобами, ізолюють.
 2. На передню поверхню зубів наносять спеціальний склад на основі перекису водню і засвічують LED-лампою, лазерним світлом протягом 15-20 хвилин.
 3. Сеанси нанесення і засвічування гелю повторюють три рази.
 4. На завершальному етапі на зубну емаль наносять препарат зі фтором.

Процедура безболісна, не змінює кислотність ротової порожнини, не пошкоджує емаль, дентин, раніше встановлені пломби.

Ціни на відбілювання зубів

 • Opalescence (і ціну входить гель, каппа - індивідуальна) 2900 грн.
 • Офісне відбілювання (у вартість включена робота лікаря і набір для відбілювання) 3000 грн.
 • Внутрішньокоронкове професійне відбілювання від 100 грн.
 • Глибоке фторування емалі зуба (обидві щелепи) 1000 грн.
Записатися на консультацію

  Послуги

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Ефективність офісного відбілювання зубів залежить від ряду факторів:

  • причин потемніння емалі;
  • якості зубної емалі і сприйнятливості до відбілюючим компонентам;
  • поточного відтінку зубів;
  • професіоналізму стоматолога;
  • технології відбілювання.

  Точно передбачити результат може тільки стоматолог після огляду ротової порожнини і оцінки всіх факторів. Ми проводимо безкоштовну 15-хвилинну консультацію, на якій ви можете задати ваші запитання.

  Ефективність офісного відбілювання зубів залежить від ряду факторів:

  • причин потемніння емалі;
  • якості зубної емалі і сприйнятливості до відбілюючим компонентам;
  • поточного відтінку зубів;
  • професіоналізму стоматолога;
  • технології відбілювання.

  Точно передбачити результат може тільки стоматолог після огляду ротової порожнини і оцінки всіх факторів. Ми проводимо безкоштовну 15-хвилинну консультацію, на якій ви можете задати ваші запитання.

  Вартість відбілювання зубів залежить від виду процедури, обсягу роботи: відбілювання в зоні посмішки буде коштувати дешевше, ніж освітлення всього зубного ряду.

  У момент процедури може відчуватися неприємне поколювання, яке не призводить до руйнування зубної емалі. Незначна болючість пов’язана з підвищеною чутливістю зубів. При сильній чутливості світлодіод віддаляють від поверхні зубів, тим самим зменшуючи силу впливу.

  Після процедури відбілювання емаль протягом 2-3 днів зберігає підвищену чутливість до фарбування. Щоб зберегти ефект освітлення, важливо дотримуватися деяких рекомендацій:

  • не вживати фарбувальну їжу: ягоди, томати, морква, буряк, шоколад;
  • обмежити фарбувальні напої: кава, чай, вино, солодкі газовані напої;
  • утриматися від куріння;
  • при підвищеній чутливості зубної емалі вибирати зубну пасту для чутливих зубів.

  Важливо щоденно якісно доглядати за ротовою порожниною: чистити зуби два рази в день, додатково використовувати ополіскувач, зубну нитку, регулярно відвідувати стоматолога.

  Гарантований результат лазерного відбілювання зубів зберігається мінімум на 3-4 роки, фотовідбілювання — від 1 року до 6 років. Як довго триватиме ефект, залежить від характеру харчування, наявності шкідливих звичок, стану зубної емалі, вихідного відтінку зубів, якості гігієнічного догляду.

  Для підтримки кольору зубів своїм пацієнтам ми рекомендуємо використовувати відбілюючі пасти, проводити професійну чистку зубів 1-2 рази на рік або частіше (за показаннями).

  І офісне,і домашнє відбілювання дозволяє освітлити зубну емаль на кілька тонів. Однак, відбілювання в клініці під контролем лікаря має переваи. По-перше, ефект освітлення зубної емалі досягається за одне відвідування, тоді як домашнє відбілювання вимагає неодноразового повторення процедури.

  По-друге, це безпека. З урахуванням стану зубної емалі доктор підбирає оптимальний склад вибілюючої пасти, не допускає контакту відбілюючого препарату з шкірою та слизовими оболонками, що виключає ризик опіку.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.