Велика частина захворювань зубів і ясен починається з непомітного поверхневого карієсу, який можна попередити при регулярному профілактичному догляді за ротовою порожниною.

Професійне чищення ротової порожнини і зубів знижує ризик захворювання карієсом на 50%, пародонтит на 65%, запобігає передчасному випадання зубів, покращує колір зубної емалі, допомагає зберегти здорову і гарну посмішку. Комплексний гігієнічний догляд необхідний не только за своїми зубами, а й за протезами, ортодонтичними конструкціями, дентальними імплантатами.

gigiena-0001-1 gigiena-0002-1

Що входить в комплекс профгігієни порожнини рота?

На цьому етапі лікар обстежує порожнину рота, оцінює стан слизової оболонки, пародонту. При виявленні каріозних порожнин та інших захворювань зубів проводять їх лікування.

Перед початком процедури ротову порожнину обробляють антисептичним розчином. При гіперчутливості зубів і ясен роблять місцеву анестезію.

Для зняття м'якого нальоту ми використовуємо сучасний апарат Air-flow. Очищення поверхні зубів проводиться за допомогою водно-содової суміші, яка подається під великим тиском. Для приємного смаку в цю суміш додають ароматизатор.

Інструмент не контактує з поверхнею зуба, а значить не пошкоджує тканини і емаль, не викликає болю та неприємних відчуттів. Тому метод вважається делікатним і не викликає гіперчутливості зубів.

Апарат Air-flow добре змиває м'який пігментований наліт, завдяки чому зуби можуть посвітлішати на один-два тони.

Ми проводимо безболісне і безпечне зняття зубних відкладень ультразвуком. Струмінь води, під дією ультразвукових хвиль спінюється, і відокремлює зубний камінь, не пошкоджуючи емаль і навколишні тканини.

Ультразвуковим скейлером обробляють мовні і щічні поверхні зубів, міжзубні проміжки, пародонтальні кишені. Глибину, частоту і амплітуду ультразвукових хвиль підбирають індивідуально з урахуванням стану зубощелепної системи.

Ультразвуковий скейлер видаляє пігментацію і зубний камінь, глибоко очищає поверхню, борозенки і горбки зубів, відновлює природний колір емалі, добре поєднується з іншими стоматологічними процедурами. Зубна емаль після ультразвукового чищення краще засвоює мікро- і макроелементи.

Полірування зубів абразивної пастою усуває невеликі відколи, тріщини, робить поверхню зубів гладкою, що вкрай важливо для профілактики скупчення зубного нальоту і карієсу. На невеликій швидкості спеціальними дисками, щіточками і грубої пастою полірують зубну поверхню. Міжзубні проміжки зачищають дрібнозернистою пастою.

Зубну емаль покривають препаратами, що містять корисні для зубної емалі мікроелементи: хром, фтор, кальцій. Склад підбирають індивідуально.Така процедура підтримує здоров'я зубів, знижує ризик ураження карієсом, підвищує міцність зубної емалі і зменшує чутливість зубів до температурних впливів.

Реминерализация відноситься до безпечних і безболісних процедурам, тому не вимагає анестезії і може проводитися вагітним жінкам, людям похилого віку, дітям.

Стоматолог допоможе підібрати засоби індивідуального догляду (щітку, зубну пасту, ополіскувач), дасть поради з харчування та самостійного чищення зубів.

Ціни на професійну гігієну порожнини рота

 • Ультразвукова чистка зубів 500 грн.
 • Ультразвукове видалення зубних відкладень в області імпланту 100 грн.
 • Запечатування фісури зуба герметиком 200 грн.
 • Комплексна гігієна порожнини рота (ультразвукова чистка + AirFlow + полірування зубів) 1000 грн.
Записатися на консультацію

  Послуги

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Ціна на профілактику порожнини рота і зубів залежить від обладнання клініки, методики та використовуваних засобів. Ці питання обговорюються під час консультації зі стоматологом. У будь-якому випадку регулярна професійна чистка зубів і ротової порожнини буде коштувати дешевше, ніж лікування карієсу.

  Чищення зубів обов’язкове перед плановим терапевтичним і хірургічним лікуванням, будь-яким видом відбілюючих процедур, реставрацією зубів для підбору природного відтінку. Професійна гігієна ротової порожнини продовжує термін служби імплантів, коронок і протезів, попереджає інфекційні ускладнення.

  Для профілактики каріозного ураження емалі і інших захворювань зубів чистку ротової порожнини треба робити кожні півроку. При схильності до прискореного утворення зубного нальоту і каменю, пародонтиті, в період ортодонтичного лікування процедуру повторюють кожні три місяці.

  Механічне зняття зубних відкладень бором викликає біль, стирає зубну емаль, тому в нашій клініці цей метод не застосовується. Для професійноі гігієни зубів ми використовуємо сучасні методики із застосуванням ультразвукового скейлера і апарату Air-flow. Усі ці процедури безпечні і безболісні. Неприємні відчуття можливі при підвищеній чутливості зубів, оголенні шийки кореня. У такому випадку процедура проводиться з анестезією.

  Ультразвукову чистку зубів не можна робити при наявності зубних імплантів, брекетів, ортопедичних конструкцій, а також при стоматиті.

  Інші протипоказання:

  • дитячий та підлітковий вік при наявності молочних зубів;
  • ендокардит;
  • аритмія;
  • туберкульоз;
  • бронхіальна астма;
  • ВІЛ;
  • наявність електрокардіостимуляторів.

  Обробка зубів апаратом Air-flow неможлива при пошкодженнях слизової оболонки ротової порожнини, активних запальних процесах, психічних розладах, в період вагітності і грудного вигодовування.

  Реминерализация зубів протипоказана пацієнтам із захворюваннями щитовидної залози, нирковою недостатністю, зниженням щільності і міцності кісток.

  Ми рекомендуємо своїм пацієнтам на кілька днів після профгігієни виключити з раціону фарбувальні продукти — ягоди, морква, шоколад, газовані напої. По можливості на 2-3 дні скоротити кількість твердої їжі, горіхів, сирих овочів, щоб не травмувати ясна і емаль.

  Важливо забезпечити якісний щоденний догляд за зубами два рази в день, доповнювати чистку зубною пастою використанням зубної нитки та ополіскувача, регулярно відвідувати стоматолога для проведення профілактичних оглядів.

  Профілактика карієсу і гігієна проводиться протягом усього дитинства при постійних і молочних зубах. Видалення зубних відкладень, реминерализация і фторування зубів, навчання гігієні порожнини рота знижує ризик розвитку карієсу, зберігає молочні зуби, попереджає порушення прикусу.

  Відкладення видаляють дрібнодисперсним розчином соди або за допомогою ручних інструментів, зубну емаль покривають фторвмісними препаратами. Якщо є молочні зуби, через низьку стійкості емалі не використовують ультразвуковий скейлер, грубі абразивні препарати для полірування.

  Ризик ускладнень після профгігієни пов’язаний виключно з непрофесіоналізмом лікаря. При недотриманні техніки і без урахування індивідуальних особливостей організму пацієнта могуть виникнути ускладнення: набряк, запалення м’яких тканин ясен, підвищена чутливість зубів, пошкодження слизової оболонки рота і емалі, інфікування.

  Наші фахівці мають великий досвід роботи і постійно вдосконалюють свої знання та навички на семінарах і конференціях, що виключає можливі помилки і ускладнення. Сучасне обладнання в поєднанні з сертифікованими стоматологічними матеріалами – гарантія здоров’я ваших зубів. Довіряйте своє здоров’я і гарну посмішку тільки професіоналам!

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.