Технологія виробництва керамічних коронок E-max була розроблена німецькою компанією Ivoclar Vivadent. Мета вчених — створення такої ортопедичної конструкції, яка за міцністю не поступалася б металам, і одночасно відповідала найвищим естетичним вимогам.

Коронки Імакс на 70% складаються з кристалів дісілікат літію, що дозволяє віднести їх матеріал до безметаллової склокераміки. Вони мають підвищену світлопроникність, що робить їх поверхню максимально схожою на емаль натуральних зубів. Завдяки своєму кольору і прозорості, коронки Імакс ідеально виглядають у зубному ряді. Це найкраща альтернатива стандартним металокерамічним коронкам.

Показання та протипоказання

Показання

 • зміна кольору емалі;
 • наявність діастеми (проміжок між передніми різцями);
 • незадовільна естетика зубів;
 • клиновидний дефект зуба;
 • необхідність відновлення коронкової частини зуба;
 • протезування коронкової частини після успішного вживлення імпланта.

Протипоказання

 • бруксизм;
 • пародонтоз;
 • прямий (ортогеніческій) прикус.

Види пресованої кераміки E-max

Це склокераміка, призначена для литтєвого пресування в умовах високих температур і тиску. Кераміка Емакс (Імакс) відрізняється вкрай високою міцністю, що перевершує всі інші види кераміки. E-max PRESS підходить для виготовлення не тільки коронок, але також вінірів і мостів.

Відрізняється від «E-max PRESS» тим, що має градієнт кольору і прозорості. Так вдається створювати коронки з найвищим рівнем естетики, які мають вигляд натуральних зубів (їх ріжучий край зазвичай більш прозорий, а область центру максимально прозора та має жовтуватий відтінок).

Це блоки дісілікат літію, призначені для подальшої фрезерування на верстаті. Міцність «E-max CAD» трохи нижче, ніж у «E-max PRESS». Ця кераміка підходить для виготовлення коронок, якими покривають лише один зуб.

Ціни на протезування зубів коронками E-max

 • Консультація стоматолога безкоштовно
 • Пресована кераміка і CAD / CAM від 5500 грн.
 • Імакс з індивідуальною естетикою 7000 грн.
 • Протезування короною e.max на імплантатах 7500 грн.
Записатися на консультацію

  Основні етапи установки коронок

  1. Обстеження

  1. Огляд стану зубного ряду в цілому і окремих зубів, з якими буде проводитися робота.

  2. Комп'ютерна томографія (КТ) щелеп з 3D-візуалізацією.

  2. Підготовка порожнини рота

  1. Профессійна чистка.

  2. Лікування карієсу, пульпіту.

  3. Видалення зубів за показаннями.

  3. Виготовлення коронок E-max

  1. Препарування — зняття поверхневого шару емалі, щоб надати зубам необхідну форму.

  2. Зняття відбитків.

  3. Вибір тривалості конструкції на обточені зуби (вініра, коронки або мостовидного протеза).

  4. Виготовлення коронок в зуботехнічній лабораторії.

  4. Установка коронок

  Коронка і-макс може бути встановлена традиційним способом на обточені зуби, за допомогою стоматологічного адгезиву, або на вживлені імпланти. В цьому випадку вона фіксується на абатмент.

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Прес кераміка e max відрізняється високою біосумісністю з тканинами людського організму. Матеріал коронок і-макс добре сприймається організмом, оскільки в ньому повністю відсутній метал.

  Незважаючи на те, що на керамічній поверхні набагато повільніше накопичуються бактерії і наліт, коронки Імакс вимагають такого ж догляду, як і натуральні зуби. Необхідно використовувати пасту і щітку, зубну нитку, іригатор, ополіскувачі.

  Міцність пресованої кераміки імакс становить 400 МПа. Це дуже високий показник. Міцність E-max CAD трохи нижче — 360 МПа.

  Керамічні коронки Емакс рекомендуються до установки на фронтальних зубах і премолярах.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.