Вініри — це дуже тонкі пластинки, які встановлюються на зовнішню поверхню зубів. Їх використовують для реставрації зубів, що знаходяться в зоні посмішки. Кращий варіант для протезування вінірами — це безметаллова склокераміка E-max. Цей матеріал має високу міцність і відмінні естетичні якості. Керамічні вініри Е макс виглядають натурально, і служать протягом 15—20 років.

Переваги та недоліки виниров Emax

Переваги

 • мінімальна товщина;
 • тривалий термін служби;
 • висока міцність;
 • естетика;
 • гипоаллергенность;
 • довговічність;
 • збереження якостей протягом усього терміну експлуатації.

Недоліки

 • не можуть бути встановлені на жувальних зубах;
 • не можна встановлювати при бруксизмі або при відсутності великої кількості зубів;
 • висока ціна.

Види пресованої кераміки E-max

Кераміка E-max Press призначена для литтєвого пресування в умовах високої температури і тиску. Це надміцний матеріал. Його різновидом є кераміка E-max Press Multi — з неї можна виготовити поліхромні вініри, максимально наближені до натурального кольору зубів. Близько ріжучого краю вони напівпрозорі, а серединка має трохи жовтуватий відтінок, як і справжня зубна тканина.

Вініри виготовляються з блоків дісілікат літію, шляхом фрезерування на верстаті. Міцність E-max CAD трохи нижче. Ця різниця не є критичною, оскільки вініри встановлюються на фронтальну групу зубів. Жувальне навантаження на них не дуже високе.

Переваги обох видів склокераміки Імакс — бездоганна естетика і висока міцність. Для передніх зубів цей варіант підходить краще, ніж металокераміка і діоксид цирконію.

Ціни на керамічні вініри E-max і їх установку

 • Консультация стоматолога Безкоштовно
 • Вінір Е-макс 5500 грн.
 • Вінір Е-макс індивідуалізований 7000 грн.
 • Wax up (попередне моделювання) стандарт/цифрове 200 - 300 грн.
 • Mock up (перенесення попереднього моделювання на поверхню зуба) 250 грн.
Записатися на консультацію

  Основні етапи установки

  1. Підготовка порожнини рота

  1. Огляд ротової порожнини.

  2. Виконання професійного чищення.

  3. Лікування карієсу, пульпіту.

  4. Діагностичні зліпки.

  5. Wax up — попереднє моделювання воском або цифрове з 3d печаткою.

  6. Mock up — перенесення майбутньої форми конструкцій в порожнину рота за допомогою спеціальних тимчасових пластмас (без обробки зубів)

  2. Підготовка до встановлення вінірів

  1. Препарування зубів (незначне обточування емалі).

  2. Зняття відбитків або сканування за допомогою інтраорального сканера і створення оптичного зліпка.

  3. Виготовлення вінірів

  1. Виготовлення вінірів згідно створеної моделі в зуботехнічній лабораторії.

  4. Установка вінірів

  1. Фіксація виниров на зубах за допомогою спеціального стоматологічного адгезиву і світлотверднучого цементу.

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Емакс — вініри, які відрізняються максимально дбайливим ставленням до поверхні зубів. Вони настільки тонкі, що їх можна порівняти з люмінірами, але при цьому вони відрізняються високою міцністю. Кераміка Емакс більш стійка,ніж інші аналоги, у неї значно нижче ризик відколів і механічних пошкоджень.

  Так, кераміка приховає витончення зуба в області шийки. Крім цього, вініри рекомендуються до установки при розширених зубних проміжках, викривленій формі зубів, потемнінню емалі. Накладки приховують естетичні дефекти і зуби виглядають бездоганно.

  Вініри відносяться до незнімних зубних протезів. Доглядають за ними так само, як і за натуральними зубами. Потрібно використовувати зубну пасту і щітку, зубну нитку, раз у півроку виконувати професійну гігієну порожнини рота.

  Незначне зняття верхнього шару емалі необхідне для того, щоб звільнити місце для вініра, в іншому випадку зуби будуть виглядати занадто великими. Також попереднє препарування забезпечує більш надійне з’єднання вініра з поверхнею зуба.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.