Знімні зубні протези — це ортопедичні конструкції, які пацієнт може зняти і надіти самостійно, без допомоги стоматолога. Їх ставлять як при повній, так і при частковій втраті зубів.

Основні переваги знімних протезів — це легкість в догляді, значно доступніша вартість в порівнянні з протезуванням на імплантатах. Протези дозволяють рівномірно розподіляти жувальне навантаження при прийомі їжі і тим самим попередити атрофію кісткової тканини щелеп.

Сучасні ортопедичні конструкції виготовляють з гіпоалергенних матеріалів, що мають високий ступінь біосумісності з тканинами порожнини рота.

Види знімного протезування

Це той самий варіант, який в народі зветься«вставна щелепа». Оскільки опорні зуби в щелепі відсутній, протез прикріплюється безпосередньо до слизової оболонки порожнини рота. Конструкція може бути виконана з акрилової пластмаси, нейлону або термопластичного матеріалу Acry-free.

Як і повні протези, вони виконуються з пластмаси, нейлону або матеріалу Acry-free. Конструкція має кламерами (фіксатори), що охоплюють опорні зуби.

Якщо у пацієнта відсутній всього один зуб, можна виготовити«протез-метелик». Оброблювати сусідні зуби при цьому не буде потрібно. Найчастіше такий протез є тимчасовим варіантом, згодом його замінюють на міст або імплант.

Призначені для відновлення зубів як на нижній,так і на верхній щелепі. Конструкція бюгельного протеза складається з базису (основа, що імітує ясна), металевої дуги і штучних зубів. Протез фіксується в порожнині рота за допомогою кламерів (гачків), або аттачменів (замків). Має багато переваг, але більш складніший по технології виготовлення, тому коштуватиме дорожче.

Умовно-знімне протезування застосовується при повній відсутності зубів, коли є необхідність міцно зафіксувати протез в порожнині рота. Фіксуватися він буде на імплантатах, попередньо імплантованих в щелепу. У імпланти вкручуються кулясті аттачменти, що виступають над поверхнею слизової оболонки у вигляді металевих круглих головок. Протези мають поглиблення з фіксуючим механізмом. Аттачменти входять в них, як в пази, і протез надійно утримується. Другий варіант кріплення — фіксація на металеву балку. Балка входить в поглиблення на протезі, також як і кулясті аттачменти.

Це різновид бюгельного протеза. Конструкція складається з подвійних телескопічних коронок, які надягають один на одного. Незнімна частина протеза являє собою металевий ковпачок, закріплений на опорному зубі або імпланти. Знімна має вигляд мосту з телескопічними коронками.

Ціна на знімні протези

 • Знімні протези від 3500 грн.
 • Частковий знімний протез на 1-4 зуба (Valplast) 4000 грн.
 • Повний знімний пластинковий протез з армуванням 4500 грн.
 • Шінірующій бюгель на 1 щелепу 12000 грн.
 • Бюгельний протез із замковою фіксацією від 13800 грн.
 • Тимчасова коронка тривалого носіння 1000 грн.
 • Тимчасова коронка 600 грн.
 • Зняття відбитка з щелепи А-силіконом 500 грн.
 • Нейлоновий протез 7000 грн.
 • Металокерамічні коронки від 2500 грн.
Записатися на консультацію

  Послуги

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Акрилові зубні протези більш схильні до утворення відколів і тріщин. Краще вибрати протез з нейлону або термопластичної маси. Вони володіють певною мірою еластичності і м’якості, що робить їх комфортними в носінні.

  Базис протеза за кольором максимально наближений до природного відтінку ясен. Штучні зуби також імітують натуральні. На них присутні фісури (природні поглиблення), а їх ріжучий край має напівпрозорий колір.

  Штучний зубний протез необхідно промивати після їжі і чистити зубними пастами. Також можна використовувати засоби для дезінфекції протезів — спеціальні шипучі таблетки, розчинні у воді.

  Базис знімних протезів виконується з якісних матеріалів, проте з плином часу вони вбирають запахи, гірше фіксуються, якість матеріалу погіршується. Питання про повну заміну протеза може встати через 5-7 років.

  Установка умовно-знімних протезів вимагає тривалої підготовки. Вживляння імплантів, на яких буде триматися конструкція, займає до півроку. Однак, такі протези надійно кріпляться, сприяють правильному розподілу жувального навантаження і дозволяють мати бездоганну посмішку. Багато пацієнтів вибирають їх, оскільки не можуть прийняти повністю знімні протези на психологічному рівні.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.