Мета художньої реставрації — відновлення естетичного зовнішнього вигляду зубів. Вона допомагає приховати дрібні недоліки: щілину між зубами, потемніння емалі, сколи та тріщини, помітні старі пломби. В результаті посмішка стає природною і привабливою. Реставрація найчастіше проводиться на передніх зубах, але може застосовуватися і на жувальних, як на верхній, так і на нижній щелепи.

Методи відновлення зубів

Також її називають композитної реставрацією. Це відновлення коронкової частини за допомогою спеціальних фотополімерних матеріалів. Реставрація зубів фотополімером нагадує звичайне пломбування коронкової частини

Це відновлення коронкової частини за допомогою установки незнімних протезів: винірів, люмінірів або коронок. Така робота, на відміну від прямого методу, не може бути виконана за одне відвідування, адже для виготовлення цих протезів потрібен час.

Ціни на реставрацію зубів

 • Пряма реставрація центрального / жувального зуба матеріалами світлового затвердіння від 1000 грн.
 • Художня реставрація зубів фотополімером від 1200 грн.
Записатися на консультацію

  Послуги

  Варіанти реставрації

  Реставрація передніх зубів

  Фронтальна група зубів — та група, яку видно при усмішці. Саме їй приділяється особлива увага при художньої реставрації. Для реставрації передніх зубів найкращий прямий метод відновлення полімерами або установка вінірів / люмінірів. Керамічні вініри тримаються 10—15 років, і по відтінку і прозорості повністю імітують емаль натуральних зубів. Але потрібно бути готовим до того, що для їх установки доведеться зішліфувати зовнішній шар емалі. Добре себе зарекомендували вініри emax, виконані з особливого виду склокераміки. Вони відрізняються високою міцністю і чудовою естетикою.

  Реставрація жувальних зубів

  Для реставрації жувальних зубів застосовувати вініри не рекомендується, так як ці зуби терплять високе жувальне навантаження, і керамічні накладки можуть просто відірватися. Відновлення задніх зубів краще проводити коронками.

  Відгуки наших пацієнтів

  Я пришла с проблемой, которую другой врач не смог решить!В этом кабинете есть и необходимое оборудование для диагностики и лечения, и самое главное грамотный,внимательный специалист!Благодарю Сергея Мищенко за то,что он на своём месте!Всем здоровых улыбок🌞

  Ольга Куплевацкая

  Сергей Владимирович, спасибо Вам за такое внимательное отношение! За профессионализм!!! За тщательность, с которой Вы подходите к своей работе! Кажется,что пока Вам самому не понравится результат - не отпустите! 😂. Спасибо! И всем рекомендую!!!

  Виктория Калашникова

  Наблюдаюсь у Сергея Владимировича не первый год. Очень ему доверяю, доктор всегда тактичный, подробно рассказывает об особенностях процедуры, о всех деталях, чувствуется что он профессионал которому можно довериться. Делает быстро, а главное безболезненно и качественно! Спасибо, доктор !

  Арина Титова

  Сергей - высококлассный специалист с огромным опытом работы. Он отличается профессионализмом и индивидуальным подходом к каждому пациенту. Результат процедур всегда превосходит ожидания! Не меняю стоматолога уже 25 лет.

  Елена Николаева

  Каждый год прохожу здесь комплекс гигиены, а также полировку и проф.чистку зубов, которую выполняет Инна, позитивный врач с хорошей квалификацией. Всегда остаюсь доволен её работой) Большим плюсом является то, что во время работы с клиентом Инна грамотно и понятно объясняет каждый шаг своих действий, а сам визит проходит в лёгкой и непринуждённой атмосфере.

  Дмитрий Л.

  Популярні питання і відповіді

  Косметична реставрація зубів може усунути деякі дефекти прикусу. Але нерідко для вирівнювання зубів доведеться вдатися до ортодонтичного лікування. У цьому випадку допоможуть брекет-системи або елайнери.

  Депульпувати зуб необхідно тільки при запаленні зубного нерва. Якщо зуб пацієнта зруйновано внаслідок пульпіту або ускладненого карієсу, реставрації передуватиме терапевтичне лікування. Для звичайної установки вінірів або коронок депульпування не потрібно.

  Реставрація здорових зубів прямим методом (полімерними композитами) може бути виконана за одне відвідування. Установка вінірів або коронки займає в середньому пару тижнів.

  Світлові полімери мають високу ступінь міцності і служать в середньому 10 років. Не слід боятися їх деформації або відколів. Правильний догляд за зубами дозволить подовжити цей термін.

  Сучасна стоматологія дозволяє відновити практично будь-який зуб. Навіть якщо від нього залишилася лише одна стінка, стоматолог відновить його за допомогою культьової вкладки і коронки.

  Лікар-стоматолог Міщенко

  “На прийомі простою і зрозумілою мовою розповім про вашу проблему і запропоную варіанти її вирішення.”

  Міщенко С.B. Керівник клініки - Сергій Володимирович Міщенко, стаж стоматологічної практики — 23 роки. Напрямки: лікування та протезування зубів, естетична стоматологія, лікування захворювань пародонту
  Client Image

  Записатися на консультацію

  Запишіться на безкоштовну консультацію в нашій стоматології або задайте питання лікарю в вайбер або телеграм.